Choose language:

Dławnice kablowe

Anamet Europe jest niezawodnym dostawcą z ponad 75-letnim doświadczeniem. Nasze dławnice kablowe perfekcyjnie chronią kable elektryczne Posiadają dopuszczenie ATEX i IECEx.

Element połączeniowy

Zapewnia niezawodne, bezpieczne i dobrze chronione połączenie. I to jest właśnie zadanie dławnic kablowych Anamet Europe. Dławnice kablowe spełniają kilka istotnych funkcji w prowadzeniu kabli. Nie tylko mocują i zabezpieczają połączenie końcówki kabla elektrycznego z zasilanym urządzeniem, ale także zapewniają uziemienie, izolację, połączenie elektryczne i odciążenie. Nadają się do najbardziej wymagających projektów i zastosowań. Gwarantują niezawodność i gotowość operacyjną instalacji.

Dławnica kablowa musi zapewniać klasę szczelności gwarantującą odpowiedni poziom ochrony IP i niezawodne połączenie mechaniczne kabla z zasilanym urządzeniem, zapobiegając jego uszkodzeniu.

Zakres funkcji

Kable można układać różnymi sposobami i mogą spełniać różne funkcje lub bardzo specyficzne wymagania w bardzo szczególnych gałęziach przemysłu. Przemysł spożywczy i rozlewniczy (wymagający sterylności), kolejowy, petrochemiczny, energetyka zawodowa i odnawialna to tylko niektóre przykłady branż, z których każda ma swoje bardzo specyficzne wymagania.  

Często dławik kablowy ma na celu kontynuację lub rozszerzenie funkcji kabla. Może to obejmować zapewnienie wytrzymałości mechanicznej i struktury połączeń, a także ekranowanie czyli eliminacje wpływu zakłóceń elektromagnetycznych (EMC).

Wszystko to powoduje, że istnieje duża różnorodność typów i rodzajów dławików kablowych. Każdy z nich jest indywidualnie zaprojektowany tak, aby spełniał szczególne wymagania różnych urządzeń i zastosowań.

Masz pytania dotyczące naszych produktów?

Jaki typ dławika kablowego jest odpowiedni dla Twoich potrzeb?

Oferujemy szeroki asortyment dławików. Zapraszamy do kontaktu z naszym lokalnym menedżerem sprzedaży w Twoim regionie, który pomoże znaleźć odpowiedni dławik kablowy lub sprawdzi, czy wybrany przez Ciebie model jest właściwy. Lub zadzwoń bezpośrednio do naszego Działu Obsługi Klienta: +31 (0)20 586 35 86 lub wyślij wiadomość na adres email: sales@anamet.nl. Z przyjemnością udzielimy Ci wszelkiej pomocy.


Anamet Europe B.V.
Galwin 5
NL-1046 AW Amsterdam
The NetherlandsStay up-to-date!

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Anamet Europe B.V. will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing. Please let us know all the ways you would like to hear from us: