Choose language:

Dławnice do peszli elastycznych

Znajdź odpowiednie dławnice do peszli ochronnych Anamet Europe już dzisiaj. Zapewniamy jakość, która sprawdza się nawet w najtrudniejszych warunkach przemysłowych.

Dławnice do peszli elastycznych

Wysokiej jakości ochrona i elastyczność. Nasze systemy ochrony kabli i szeroki asortyment dławnic są dobrze znane ze swojej wyjątkowej jakości i trwałości. Peszle oraz dopasowane do nich dławnice są łatwe w montażu i zapewniają doskonałą ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi spełniającą najostrzejsze wymagania zastosowań specjalnych.

Zastosowanie dławnic do peszli elastycznych peszli metalowych

Oferujemy rozwiązanie na każdej aplikacji – niezależnie od tego, czy szukasz ochrony przed olejami, pyłem, chemikaliami, ciepłem i zimnem, promieniowaniem, atmosferą wybuchową, czy potrzebujesz ekranowania przed zakłóceniem zewnętrznych pól elektromagnetycznych (EMC) lub peszli bezhalogenowych, czy interesuje Cię tylko zwykła ochrona mechaniczna i łatwość montażu.

Dla branż takich jak kolejnictwo, elektrownie jądrowe, przemysł obronny lub stoczniowy, oferujemy rozwiązania specjalne. Nasze elastyczne systemy ochrony kabli i przewodów są testowane i posiadają dopuszczane do każdego z tych szczególnych zastosowań.

Masz pytania dotyczące naszych produktów?

Unikalne dławnice dla elastycznych peszli

Anamet Europe oferuje pełny asortyment elastycznych węży z metalu i z tworzyw sztucznych (np. z poliamidu) oraz pełną gamę dopasowanych dławnic i akcesoriów do każdego z peszli zawartego w naszym programie produkcyjnym. Dławnice Anaflex mocowane zatrzaskowo, adaptery do czujników zbliżeniowych, dławnice ze stali nierdzewnej proste oraz kątowe 45° i 90°, a także dławnice w wersji przeciwwybuchowej z atestem ATEX.

Ze względu na szeroki asortyment dławnic do węży ochronnych – skontaktuj się z nami a my dobierzemy Ci produkt idealnie pasujący do Twoich potrzeb. Skontaktuj się z naszym przedstawicielem regionalnym lub bezpośrednio z Działem Obsługi Klienta telefonicznie: +31 (0)20 586 35 86 lub wyślij wiadomość na adres: sales@anamet.nl. Z przyjemnością udzielimy Ci wszelkiej pomocy.


Anamet Europe B.V.
Galwin 5
NL-1046 AW Amsterdam
The NetherlandsStay up-to-date!

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Anamet Europe B.V. will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing. Please let us know all the ways you would like to hear from us: