ANAMET GROEP ADRESSEN WERELDWIJD

De hoofdvestiging van Anamet is Anamet Inc. in USA. Met fabrieken in USA, Canada en Europa is de Anamet Groep een wereldwijde organisatie. Op het gebied van verkoop en marketing is Anamet Electrical Inc. verantwoordelijk voor USA en verkoopt in Noord Amerika. Anamet Canada is verantwoordelijk voor de verkoop in Canada en Anamet Europe B.V. is verantwoordelijk voor Europa. De verkoopprogramma’s van de diverse groepsleden zijn enigzins verschillend. Om deze reden dienen alle aanvragen voor producten uit deze catalogus, met bestemming buiten Noord-Amerika en Canada door Anamet Europe B.V. behandeld te worden. Deze aanvragen dienen gericht te zijn aan de exportafdeling van Anamet Europe B.V., die voor verdere afhandeling zorg draagt.

Fabricage en verkoop Europa en Export naar het Midden-Oosten en Verre-Oosten:

ANAMET EUROPE B.V.
GALWIN 5
1046 AW AMSTERDAM
P.O. BOX 8155
1005 AD AMSTERDAM
THE NETHERLANDS

Tel.: +31 (0)20 586 3586
Website: https://www.anameteurope.com/
Email: sales@anamet.nl


Anamet Area Sales Managers
Nederland/België
Anamet Europe B.V.
Jerry Matena
Area Sales Manager Electrical Products Holland/Belgium
Tel: +31 20 586 34 38
Email: j.matena@anamet.nl
Anamet Europe B.V.
Jacco de Boer
Area Sales Manager Industrial Products Holland/Belgium
Tel: +31 613918907
Email: j.de.boer@anamet.nl
Duitsland, Oostenrijk, Zwitserland
Anamet Europe B.V.
Marin Vutuc
Area Sales Manager Germany South / West, Switzerland
Zip codes: 60-65; 67-79; 87-89
Tel: +49 151 504 185 86
Email: m.vutuc@anamet.nl
Anamet Europe B.V.
Roland Bleisteiner
Area Sales Manager Germany South-East / East, Austria
Zip codes: 01-09; 80-86; 90-99
Tel: +49 151 504 185 86
Email: r.bleisteiner@anamet.nl
Anamet Europe B.V.
Ralf Tigges
Area Sales Manager Germany West /North/North-East
Zip codes: 10-33; 37-39; 44-49; 58-59
Tel: +49 171 176 1938
Email: r.tigges@anamet.nl
Anamet Europe B.V.
Wolfgang Grewe
Key Account Manager Steel & Foundry Industries
Tel: +49 171 473 2664
Email: w.grewe@anamet.nl
Anamet Europe B.V.
Eugen Busch
Area Sales Manager Germany South-West/West, Luxembourg
Tel: +49 160 939 68370
Email: e.busch@anamet.nl
Kroatie, Bosnië Herzegovina, Servië
Anamet Europe B.V.
Marin Vutuc
Area Sales Manager Croatia, Bosnia Herzegovina, Serbia
Tel: +49 151 270 394 46
Email: m.vutuc@anamet.nl
Polen
Anamet Europe B.V.
Pawel Peplak
Area Sales Manager Poland
Tel: +48 502 430 376
Email: p.peplak@anamet.nl
Verenigd Koninkrijk
Anamet Europe B.V.
Andy Townsend
Area Sales Manager North UK/Scotland
Tel: +44 7809 134390
Email: a.townsend@anamet.nl
Anamet Europe B.V.
Malcolm Wakeford
Area Sales Manager South UK
Tel: +44 7711 915327
Email: m.wakeford@anamet.nl
Frankrijk
Anamet Europe B.V.
Christophe Guillemort
Area Sales Manager France East
Tel: +33 629 775 093
Email: c.guillemort@anamet.nl
Anamet Europe B.V.
Frédéric Blay
Area Sales Manager France West
Tel: +33 (0)772 257 365
Email: f.blay@anamet.nl
Italië, Spanje, Portugal
Anamet Europe B.V.
Damiano Gobbetti
Area Sales Manager Italy / Spain / Portugal
Tel: +39 348 49 17 406
Email: d.gobbetti@anamet.nl
Midden-Oosten
Anamet Europe B.V.
Shanil Basheer
Area Sales Manager Middle East
Tel: +97 152 89 49 800
Email: s.basheer@anamet.nl
USA
ANAMET ELECTRICAL INC.
1000 BROADWAY AVENUE EAST
P.O. BOX 39
MATTOON, ILLINOIS,
UNITED STATES, 61938-0039

Tel: +01 800 230 3718
Fax:+01 217 234 8856
Website: www.anacondasealtite.com
Canada
ANAMET CANADA INC.
36 WOLFE ST.
P.O. BOX 240
FRANKFORD, ONTARIO,
CANADA KOK 2S0

Tel: +01 613 398-1313
Fax:+01 613 398-6262
Website: www.anametcanada.com
Our Area Sales Managers from A - Z